DermMatch neden diğer ürünlerden farklıdır.

Eğer diğer ürünleri denemiş iseniz DermMatch i çok seveceksiniz.
Çok daha doğal görünüm sağlar ve kalıcıdır. İçeriğindeki bitkisel materyaller sayesinde tüm saça ve saç derisine nüfüz ederek saçların kalınlaşmasına ve dikleşmesini sağlar. Sadece DermMatch size yüzme terleme saçınızı fırçalama ve şekillendirme özgürlüğünü sunar. Katı disk formu sayesinde uzun kullanım ve ekonomi sağlar.

 

DermMatch Nedir ?

DermMatch  kozmetik bir saç kapatıcıdır. Sert ve sıkıştırılmış paketin içinde saçınız ve derisi için  besleyici  sağlıklıdır. İçeriğindeki yağlar ve bitkisel içerik yatıştırıcı ve nemlendirici özellikler taşır, Dermmatch içinde sadece güvenli renklediciler  vardır kimyasal boya içermez.

Nasıl etki eder

İçeriğindeki bitkisel maddeler saçın tamamına ve saç derisine  etki eder. Bu özelliği sayesinde saç tellerini kalınlaştırır , gürleştirir ve muhteşem  dolgunluk kazandırır.
İçeriğindeki çok hassas partikül tozlar  sayesinde Dermmatch saçlarınızla birbirine karışır ve  doğal ve dolgun  görünüm elde  etmenizi  sağlar.

 

Etkisi ne kadar sürer

Her uygulama  şampuanla yıkayana kadar çıkmaz. Bir DermMatch disk ortalama 6 ila 8 aya varan kullanılır. Bu süre diğer ürünlerde ortlama  1 ay dır