DermMatch kullananlar havuza balıklama atlayabilir, salonlarda saatlerce spor yapabilir, duşunu alabilir. Saçınızı tarayın ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. DermMatch şampuanla yıkanmadıkça kafanızda kalmaya devam edecektir. Şampuanla ise kolayca temizlenen fakat sadece su ile çıkmamasını sağlayan özel bir formüle sahiptir.

Asla bunları başka saç kapatıcılar ile denemeye kalkmayın: Tozlar saç diplerinde birikir, topaklanır ve asla tarayamaz ya da fırçalayamazsınız. Spreyler ise saçınızı matlaştırır ve saçlarınızı fırçalamak ise imkansız hale gelir.

DermMatch Diğer tüm saç kapatıcılarına göre görevini çok daha iyi yapar. Çok daha doğal görünüm elde etmenizi sağlar, keskin hatlar elde debilir ve kolay uygulayabilrsiniz. Diğer tüm ürünlere göre daha az miktarla şaşırtıcı sonuçlar yarattığı için çok daha ekonomiktir.

Diğer hiç bir üründe saçlarınız hem dolgun hemde doğal görünüme sahip olamaz. DermMatch tüm diğer ürünlere kıyasla çok daha yüksek performans sergiler.

DermMatch i kadın erkek çocuk yaşlı genç herkes kullanabilir, Sekiz ayrı renk skalası ile her saç rengi için uygun bir DermMatch i kadın erkek çocuk yaşlı genç herkes kullanabilir,

DermMatch i kadın erkek çocuk yaşlı genç herkes kullanabilir, Sekiz ayrı renk skalası ile her saç rengi için uygun bir dermmatch bulabilirsiniz. bulabilirsiniz.

 

DermMatch Nemli ya da kuru saçlara traşedilmiş saça, kaşa, sakala ve bıyığa uygulayabilirsiniz. DermMatch'i grileşen saç diplerinizi kapatmak amaçlıda kullanabilirsiniz.

 

 

DOĞAL GÖRÜNÜM

 

 

 

 

 

 

 

 

DermMatch İçeriğindeki bitkisel maddeler saçın tamamına ve saç derisine etki eder. Bu özelliği sayesinde saç tellerini kalınlaştırır , gürleştirir ve muhteşem bir dolgunluk kazandırır.

İçeriğindeki çok hassas partikül tozlar sayesinde Dermmatch saçlarınızla birbirine karışır ve doğal ve dolgun görünüm elde etmenizi sağlar. Asla sizi yarı yolda bırakmaz

  

 ÇOK EKONOMİKTİR

DermMatch çok uzun süre kullanılır. Ortalama bir DermMatch kutusu 6 aylık kullanım verir. Spreyler ve tozlar ise orlatalama 30 kullanımlıktır yani bir ayda tükenir, DermMatch diğer ürünlerden kullanım süresinin uzun olması nedeniyle çok daha ekonomiktir.

 

KOLAY UYGULANIR
DermMatch'in EZ grip aplikatörleri ile kolay ve temiz uygulamalar yapabilirsiniz. Keskin hatlara sahip saç çizgiler elde edebilir kaşbıyık ve sakallar için de uygulayabilirsiniz