DermMatch 45 gr Gri
DermMatch 45 gr Gri

DermMatch 45 gr Gri (DMS)

Marka : DermMatch
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : 2.050,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.899,00 TL(KDV Dahil)

Haftaiçi 16:00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

DermMatch kullananlar havuza balıklama atlayabilir, salonlarda saatlerce spor yapabilir, duşunu alabilir. Saçınızı tarayın ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. DermMatch şampuanla yıkanmadıkça kafanızda kalmaya devam edecektir. Şampuanla ise kolayca temizlenen fakat sadece su ile çıkmamasını sağlayan özel bir formüle sahiptir. 

Asla bunları başka saç kapatıcılar ile denemeye kalkmayın: Tozlar saç diplerinde birikir, topaklanır ve asla tarayamaz ya da fırçalayamazsınız. Spreyler ise saçınızı matlaştırır ve saçlarınızı fırçalamak ise imkansız hale gelir. 

DermMatch Diğer tüm saç kapatıcılarına göre görevini çok daha iyi yapar. Çok daha doğal görünüm elde etmenizi sağlar, keskin hatlar elde debilir ve kolay uygulayabilrsiniz. Diğer tüm ürünlere göre daha az miktarla şaşırtıcı sonuçlar yarattığı için çok daha ekonomiktir. 

Diğer hiç bir üründe saçlarınız hem dolgun hemde doğal görünüme sahip olamaz. DermMatch tüm diğer ürünlere kıyasla çok daha yüksek performans sergiler. 

DermMatch i kadın erkek çocuk yaşlı genç herkes kullanabilir, Sekiz ayrı renk skalası ile her saç rengi için uygun bir DermMatch i kadın erkek çocuk yaşlı genç herkes kullanabilir, 

DermMatch i kadın erkek çocuk yaşlı genç herkes kullanabilir, Sekiz ayrı renk skalası ile her saç rengi için uygun bir dermmatch bulabilirsiniz.